MILITARIA

Czy kiedykolwiek marzyliście o przejażdżce czołgiem lub amfibią. Teraz można spełnić to marzenie!!

UAZ potocznie zawany Gazikiem

Samochód terenowy dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Proponujemy Państwu przejażdżki Uazem w ekipach 3 osobowych.

KRAZ

Ukraińska ciężarówka przystosowana do przewozu większej ilości osób.

BRDM

Skonstruowany w ZSRR opancerzony transportowiec patrolowo - rozpoznawczy. 
Jednorazowo jest w stanie zabrać 3 osoby + kierowca.

SKOT

Skonstruowany przez Czechów i Polaków transporter opancerzony. Zabiera 18 osób + 2 kierowców.

POJAZD GĄSIENICOWY

Ciężki pojazd transportowy, który jest w stanie zabrać jednorazowo ok. 50 osób. Dla tego pojazdu nie ma rzeczy niemożliwych. Dostarczy Państwu niezapomnianych wspomnień przebijając się przez bagna, jak i płynąc przez jeziora i rzeki.

CZOŁG 

T-34 /RUDY z „Czterech Pancernych”/ i T-55 to dwa czołgi, którymi jazda może dostarczyć niezapomnianych wrażeń.

AMFIBIA ARGO 8x8

To unikatowe w skali kraju urządzenie pozwalające na pokonywanie dowolnego terenu. Jeździć nią można po śniegu, piasku, błocie, trawie, a także pływać po wodzie. Smiało pokonuje duże wzniesienia, grzęzawiska czy powalone pnie drzew. Jej wieloosobowa konstrukcja pozwala na przemieszczanie się nią sześciu osób lądem i czterech na wodzie. Silnik który napędza amfibię to posiadający 660 ccm, dwucylindrowy Kohler typu Boxer. Takie źródło mocy daje pojazdowi dostateczną moc do napędzania wszystkich ośmiu kół co pozwala wydobyć się amfibii nawet z największych opresji. Sterowana w intuicyjny sposób jest niewątpliwie doskonałą atrakcją podczas imprez integracyjnych.

PODUSZKOWIEC

Masywny pojazd poruszający się na poduszce powietrznej, która powstaje w momencie, gdy wentylator zasysa powietrze z otoczenia i wtłacza je pod spód pojazdu. Taka konstrukcja maszyny daje możliwość wykorzystania jej przez cały rok, na niemal każdej powierzchni równej. Im bardziej równa, tym bardziej ekstremalna jazda, naprawdę mocne wrażenia zapewni uczestnikom poduszkowiec, który zetknie się z lodem, gładkim boiskiem lub plażą. Tak, to prawdziwa przygoda!

Uwaga!!!

Imprezy militarne ze względu na wysoki koszt transportu sprzętu przewidywane są w blokach całodniowych. Dodatkowo do imprez organizowanych poza poligonem w Olsztynie doliczane są koszty dojazdu kalkulowane indywidualnie w zależności od odległości.

 

stat4u