Oferujemy Państwu zarówno rekreacyjną jazdę po bezdrożach jak i możliwość sprawdzenia się w roli kierowcy samochodu terenowego, quada, lub "buggysa". Podczas trwania imprezy możemy wedle Państwa życzeń zorganizować jazdy czysto techniczne po wyznaczonym przez nas torze jak i małe szkolenie z prowadzenia pojazdu w ekstremalnych warunkach. Oczywiście stopień trudności tras jest uzależniony od warunków terenowych oraz pogodowych w miejscu i czasie trwania imprezy.

Quad

  • Błoto, piach, zapach benzyny i szaleństwo. Oferujemy pojazdy czterokołowe, mogące poruszać się po każdym terenie. Jazda to prawdziwe wyzwanie dla amatorów offroadu i prędkości. Na imprezie poczujesz wiatr we włosach, w trakcie pokonywania coraz to trudniejszego terenu.

Buggy

  • Jest to typ lekkiego samochodu rekreacyjnego. Wyposażony jest w duże koła, wytrzymałe zawieszenie, otwarte nadwozie oraz odsłonięty silnik umieszczony najczęściej z tyłu. Wynajęcie obejmuje godzinę zegarową po pobliskich terenach lub torze.

Monster Truck

  • Pojazd jest fabrycznie przerobiony przez twórców pojazdu Dodge Ram! Już na wstępie maszyna zadziwi Państwa swoimi gabarytami!!Jego długość wynosi 5,60m, szerokość 2,84m i wysokość prawie 3 metry, średnica koła wynosi 1,38m a szerokość 0,54m!!

             Proponujemy państwu 4 warianty:

  • Pokaz brawurowej jazdy Monster Truckiem prowadzonym przez zawodowego kierowcę, który brał udział w wyścigach w tej klasie na terytorium Stanów Zjednoczonych!!
  • Szalona przejażdżka pojazdem po bezdrożach. Istnieje tutaj możliwość poprowadzenia „Potwora” pod okiem naszego specjalisty! Warunkiem dopuszczenia do poprowadzenia maszyny jest posiadanie prawa jazdy kategorii B!!! Nasz Monster Truck zabiera jednorazowo 2 osoby do kabiny + 4 na pakę!!!
  • Ten wariant gwarantuje lepsze emocje niż oglądanie amerykańskich filmów akcji!! Oprócz pokazu jazdy proponujemy również dodatkową atrakcję jaką jest.... Rozgniatanie samochodów!!! Tak! To, co do tej pory mogli Państwo oglądać tylko na filmach, jesteśmy w stanie zapewnić na żywo!!!
  • Prawdziwa uczta dla spragnionych wrażeń!! Jest to pokaz brawurowej jazdy + przejażdżka + rozgniatanie samochodów!!!

 

stat4u