Wróc do strony głównej

Opis oferty      

 

Wyjazdy z Warszawy; Konina; Łodzi; Poznania; Świebodzin; Świecko.
 
W cenie zapewniamy:


Dodatkowo płatne obowiązkowo:

 


Dodatkowo płatne opcjonalnie:

Zakwaterowanie:

Rezydencja Les Chalets de l’Adonis**** - położona na wysokości 1.900 m.n.p.m bezpośrednio przy trasie zjazdowej i gondoli Les Bruyers. Do centrum Menuires i sklepów ok.400 m.  Elegancko wykończona w górskim stylu gwarantuje wysoki komfort wypoczynku. W rezydencji ogólnodostępna sala kominkowa. Do dyspozycji gości bezpłatnie: kryty basen (5 x 10 m), sauna i hammam.  

Opis apartamentów:

Apartament 6 osobowy – pow. ok. 48 m2, pokój dzienny z sofą lub rozkładanym łóżkiem (dwa miejsca do spania), sypialnia z łóżkiem podwójnym oraz alkowa z dwoma łóżkami. W pełni wyposażony aneks kuchenny (kuchenka, mikrofalówka, zmywarka, lodówka), telewizor, balkon lub taras. Łazienka z toaletą.

Apartament 8 osobowy – pow. ok. 60 m2, pokój dzienny z sofą lub rozkładanym łóżkiem, 2 sypialnie z dwoma miejscami do spania, alkowa z dwoma miejscami do spania. 2 łazienki. W pełni wyposażony aneks kuchenny (kuchenka, mikrofalówka, zmywarka, lodówka), telewizor, balkon lub taras.


Opis miejsca:

Les Trois Vallees (Trzy Doliny) - RAJ NA ZIEMI

3 x NAJ! NAJwiększy, NAJsłynniejszy, NAJlepszy na świecie resort sportów zimowych. Bajecznie zorganizowane, imponujące potęgą gór i porażające liczbą 600 km tras zjazdowych.

Trzy Doliny powstałe z połączenia 3 dolin w masywie Tarantaise. Rozciągają się na terenie ponad 400 km2 obejmując doliny St. Bon (Courchevel, La Tania), Les Allues (Meribel-Mottaret) iBelleville (St. Martin de Belleville, Les Menuires, Val Thorens). Trzy Doliny zawdzięczają swoją renomę niezwykle praktycznym połączeniom między poszczególnymi stacjami i zróżnicowaniu otoczenia: od lodowców w Val Thorens po wspaniałe lasy Courchevel i Meribel. Trzy Doliny to marzenie każdego entuzjasty sportów zimowych.

 

Les Menuires

Stacja Les Menuires położona na wysokości 1850 m w Dolinie Belleville gwarantuje dobre warunki narciarskie od końca listopada do początku maja. To tu znajdują się najciekawsze czarne trasy biegnące ze szczytu „La Pointe de la Masse”. Z tego szczytu z wysokości 2850 mmożna zobaczyć przepiękną panoramę Alp. Najlepszy śnieg jest na stokach północnych tego szczytu. Rejon „Mont de la Chambre”, który wznosi się na wysokość 2850 m posiada połączenia z Val Thorens i St. Martin. Stacja Les Menuires to raj dla sportowców i amatorów mocnych wrażeń. Inne atrakcje poza narciarskie to piesze wycieczki, wycieczki po śniegu z rakietami, śnieżne skutery. Łączna długość tras ok. 150 km. oraz bezpośrednie połączenia z pozostałymi resortami Doliny. Trzy Doliny zawdzięczają swoją renomę niezwykle praktycznym połączeniom między poszczególnymi stacjami i zróżnicowaniu otoczenia: od lodowców w Val Thorens po wspaniałe lasy Courchevel i Meribel.

 

Transport:

Przejazd autokarem klasy LUX Funclub. Przyjazd na miejsce w okolocach godziny 17.00 dnia następnego.