Wróc do strony głównej

GDYNIA i GDAŃSK

Wyjazd z Olsztyna: godzina 7:00

W programie:

  • spacer po Skwerze Kościuszki, jednym z ulubionych miejsc spacerów i wycieczek zarówno turystów, jak i rdzennych mieszkańców Gdyni, a także miejsce wielu koncertów, festynów i innych imprez. Największą atrakcją są dla wszystkich na pewno cumujące przy nabrzeżu zabytkowe okręty i statki żeglarskie.
  • zwiedzanie okrętu – muzeum Dar Pomorza nazywanego "Białą Fregatą", od 1929 roku związany jest z Gdynią. Został zbudowany w roku 1909 w ciągu 51 lat służby dla Polskiej Marynarki Handlowej "Dar Pomorza" odbył 102 rejsy szkolne, przebywając pół miliona mil morskich. Na jego pokładzie przeszkolono 13 384 słuchaczy Szkoły Morskiej.
  • odkrywanie tajemnic podwodnego świata w Akwarium Gdyńskim. To niezwykłe miejsce, otoczone morzem ze wszystkich stron gdzie można spotkać ponad tysiąc okazów morskich i wodno-lądowych pochodzących z różnych rejonów świata. Ciekawe ekspozycje pozwalają obserwować, dotknąć i uczyć się o życiu w morzach i oceanach.
  • zwiedzanie Ogrodu Zoologicznego w Oliwie. Jest to miejsce szczególne, bowiem na obszarze około 120 hektarów mieszkają tu zwierzęta pochodzące ze wszystkich kontynentów. Niewątpliwą atrakcją Gdańskiego ZOO jest "Kolejka Retro" – pojazd, którym można odbyć jedyną w swoim rodzaju wycieczkę po Ogrodzie, podziwiając jego najpiękniejsze zakątki, zamieszkałe przez wiele egzotycznych gatunków zwierząt.

Powrót do Olsztyna: około godziny 21:00.

 

Dodatkowo można wykupić seans w Multikinie oraz obiad.

 

Cena dla grup 30 osobowych + 2 opiekunów (bezpłatnie) – 99,00 PLN/os

Cena dla grup 45 osobowych + 3 opiekunów (bezpłatnie) – 79,00 PLN/os

 

Cena zawiera:

-         Przejazd autokarem,

-         ubezpieczenie,

-         opiekę przedstawiciela biura,

-         bilety wstępu.

Program wycieczki  jest naszą   propozycją, 
na   państwa życzenie możemy  Program zmodyfikować, lub ułożyć  inny.

Po szczegółowe informacje prosimy o kontakt z biurem.


Biuro Turystyki i Transportu

Sztadex-Tourist

ul. Kopernika 13 lokal 1, 10-510 Olsztyn,

tel/fax. 89541-08-79, tel.508 273 789

www.sztadex-tourist.pl     e-mail:  sztadex-tourist@o2.pl